Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Tematyka żywnościowa Zakupy

Więcej informacji o Tchibo kapsułki.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i pomału zdobyła sobie nowych miłośników. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – należy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak jej naparu jest charakterystyczny, dlatego że ma na niego wpływ mnóstwo najrozmaitszych elementów, np. warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Etiopii i Kolumbii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach mocno odczuwalne są aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w biurach lub hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana – przeważnie mieści się w widełkach 1-1,60 zł. Łatwo zauważyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kafejkach w galerii. Nietuzinkowe wzornictwo i niewysokie ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a zarazem zaserwujemy gościom wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, nie lękając się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]