Typy sztucznych rzęs – jakie wybrać?

Uroda i kosmetyki Zakupy

Zamów przedłużane rzęsy.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut każdej kobiety. Obecnie nawet te, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z surowców są one wytwarzane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – naturalne oraz syntetyczne

Przedłużane rzęsy to prosty i pewny sposób na perfekcyjne wykończenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i spektakularne rezultaty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy przykleić cały pasek do skóry powieki górnej tuż nad zarysem rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach służą z kolei do zagęszczania rzęs, lecz można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych częściach powiek. Dostępne na rynku modele rzęs są wykonywane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale także z naturalnych surowców, jak np. sterylizowane ludzkie włosy, proteiny jedwabiu lub włosie pozyskane z norek syberyjskich. Aktualnie popularność zyskują też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne muszą być delikatne, by nie obciążać oka i dawać maksymalny wysoki komfort, a zarazem bezproblemowe aplikacji i wyjątkowo mocne. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które wspaniale sprawdzą się na szykownych bankietach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich nakładania konieczne są odpowiednie przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła uczulenia, jak również pęseta. Po usunięciu sztucznych rzęs, powieki warto posmarować specjalną odżywką wzmacniającą prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]