Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Zakupy

Hurtownia butelek - tu zakupy zawsze będą udane!

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to też sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, smakowitym lub ekologicznym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby wyrób długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w słoje oraz butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, oliwę lub marmolady, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie formą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zwykle można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem też otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiki, butelki i inne elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do rozlewania wina, soków czy piwa) i słoje. Transportowane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać nabyty towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków i butelek w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]