Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Zakupy

Zamów słoik z kranem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Znaczną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]