Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Technologie Zakupy

Jeśli chcesz zamówić drukarkę 3D Kraków, skieruj się na ten adres.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Ocenia się, że używając drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można nieomalże o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej jakości drukarek 3D i usług, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną budową. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w rozmaitych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały oraz precyzyjny, a w toku procesu drukowania nie tworzą się odkształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]