Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Sektor budowlany Zakupy

Szukasz kontenerów na gruz? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]