Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Tematyka żywnościowa Zakupy

Jeśli chcesz kupić kapsułki A Modo Mio, zobacz tutaj.

Marek przetwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza nieustannie plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył mały sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawy i tworzono ich niepowtarzalne mieszanki. Ekspresowo podbiły one serca obywateli Turynu. Sto lat później marka Lavazza nadal zachwyca jakością swoich mieszanek, wyznaczając standardy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można zamówić ich odpowiedniki

Jednymi z najczęściej kupowanych w tej chwili ekspresów do kawy w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać wyłącznie z mieszanek smaków wytwarzanych przez tę markę. Dziś w sklepach spotkać można niemało odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale tak samo cechuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do szeregu modnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Intenso Gola czy Vigoroso Ira), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]