Gdy lakier już nie wystarcza – o ozdobach i pyłkach do paznokci

Uroda i kosmetyki Zakupy

Sprawdź, gdzie kupić pyłki do paznokci, wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest banalne. Tak naprawdę to skomplikowana praca, która wymaga określonych umiejętności oraz odpowiednich materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Pięknie ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do zdobienia paznokci w teorii wystarczy zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, iż samym lakierem nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi każdy wymyślony wzorek, lustrzane odbicie czy metaliczny odblask. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy również ozdoby do paznokci w formie naklejek umożliwiających osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Christian Louboutin, Semilac, Catrice, Indigo, CND, Maestro, Milani oraz Silcare.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]