Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Zakupy

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej początku najczęściej przekazywanym i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na osiemnastkę, urodziny bądź wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – alkohol jako nietuzinkowy prezent od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą także stać się w ciekawą pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o słowa podziękowania, imionach Państwa Młodych bądź dniu i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych kolorach i wzorach, więc bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na bimber – dekoruj własne alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli produkujesz swoje nalewki, soki czy wina, a potem wręczasz je rodzinie albo kolegom nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne każdej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać używając różnobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]