Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Zakupy

Środki czystości chemia. Zdobądź więcej wiadomości.

Aby utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni bądź osadu z tłuszczów.

Chemia przemysłowa – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają także na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na niszczycielskie oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, jak również specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale też nadają im piękny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]