Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Więcej informacji o częściach do Renault Kraków.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]