Czapraki – ochrona dla skóry konia

Sport Zakupy

Chcesz zamówić czapraki dla koni? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, uszyte z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]