Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane

Sport Zakupy

Chcesz kupić spodnie bryczesy? Skieruj się na ten adres.

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a przy tym nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów zapewniających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]