Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Zakupy

Balon na wino zamówisz na http://bit.ly/2MKb2Y6.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]