Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Wszystko o zdrowiu

Szukasz porady psychologa w UK? Skieruj się tu.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracji wyhamowała, ale ciągle nie brakuje chętnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Pobyt na emigracji oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym kraju, mogą rodzić wiele komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się też trudności ze znalezieniem pracy czy nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie wolno bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339