wirtualny spacer 3D, promocja firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Marketing, reklama, promocja Usługi

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z obowiązkowych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, aby pośród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych marek, ofert lub przedsiębiorstw. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma umieszczenie estetycznych zdjęć, adresu www naszej strony internetowej, odpowiedniego opisu firmy i wszelkich aktualnych danych. Jest również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją stosuje. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]