Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Usługi

Serwis okien PCV - usługa dla Ciebie.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]