Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Usługi Usługi transportu

Parking lotnisko Kraków Balice. Więcej na pandaparking.pl.

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał olbrzymią popularność, to możliwość dotarcia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu, komfort i szybkość. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a masa osób w tym celu musi przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – leć spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Jeżeli wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]