Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Usługi

Na https://bit.ly/3j1r0Q3 odnajdziesz pełną ofertę sali weselnej w Krakowie i okolicach.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – zwróć uwagę na jej pojemność oraz dystans od kościoła

Wybierając lokal na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę bardzo ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych gości, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata baza noclegowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przystrojenie sali i wybranie menu. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Lokal na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad setkę gości. Przyjęcie można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej niż jakieś pół godziny.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]