Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Usługi

Dalsze informacje o organizacji przyjęć.

Kiedy ktoś myśli o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także imprezy z okazji ukończenia pełnoletności, ceremonie chrztu czy komunie. Jeśli lista gości jest bardzo długa, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku powinniśmy wynająć odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei imprezy, w których dużą część uczestników mogą stanowić kilkulatki, m.in. chrzciny lub komunie, poleca się zorganizować w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również trzeba dostosować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, przez ustawienie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]