Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Marketing, reklama, promocja Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz komfort użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które działają jedynie na niewielkim obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Poznaniu albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów używają najczęściej fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnego miasta, np. “ciastkarnia kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “masażysta kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron www od prawie 15 lat. Przez ten czas do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i tym sposobem zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]