Parking przy Balicach – zalety i udogodnienia

Usługi Usługi transportu

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – co zrobić z autem?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – bezprzewodowy internet i łazienki

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed osobami niepowołanymi. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.