fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Gorlice

Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

Marketing, reklama, promocja Usługi

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania zdjęć, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady wykonywania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego usług i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może także legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]