Opieka nad grobem

Usługi

Zamów sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które będziemy musieli zapłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy zlecamy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, że stawki zależne są także od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]