Obiad wigilijny w firmie – usługa cateringu świątecznego coraz popularniejsza

Usługi

Na https://bit.ly/2UwO2DQ zamówisz catering świąteczny w Krakowie.

Koniec grudnia to czas, który spędzamy przede wszystkim z bliskimi, lecz obiady świąteczne urządzane są również w firmach. W wielu przypadkach pracownicy firmy aranżują je na własną rękę, przynosząc osobiście przyrządzone potrawy, lecz w dużych przedsiębiorstwach ten sposób działania nie zawsze jest skuteczny. Aby zatem pomóc sobie w kwestii organizacji firmowych spotkań bożonarodzeniowych, zarówno tych w niewielkim gronie, jak i tych na dziesiątki osób, zalecamy skorzystać z oferty cateringu świątecznego.

Które typowe przysmaki znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Niewątpliwie na bożonarodzeniowym stole muszą stać rodzime świąteczne przysmaki. To przede wszystkim ryby, jak chrupki filet z karpia bądź łososia oraz zupy – z całą pewnością barszcz czerwony i żurek, a opcjonalnie także zupa rybna. Nie powinno brakować też pierogów z kapustą i grzybami, które najczęściej podawane są razem z wspomnianym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez przekąsek na zimno, między innymi bez sałatki śledziowej czy karpia po żydowsku. Warto też zadbać o pyszny frykas na koniec spotkania. Na stół wigilijny rekomendujemy lekki sernik, kutię z miodem albo makowiec.

Firmowy catering świąteczny – wybierz potrawy, które wszystkim zasmakują

Za organizację Wigilii w firmie trzeba wziąć się z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Powinieneś wyznaczyć termin spotkania i dopasować go do planów urlopów zespołu. Umożliwia to dokładne ustalenie potencjalnej liczby uczestników uroczystości, a ostatecznie pomoże zamówić trafną liczbę porcji. Warto omówić z zatrudnionymi menu i wespół wybrać te potrawy z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim pasują. Ważne jest także to, by ustalić czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w wypiekach, bądź są w ekipie firmy osoby, które nie jadają mięsa i ryb. Dla tych pracowników trzeba zamówić potrawy zgodne z preferencjami dietetycznymi. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne przyjmują zamówienia przez większą cześć grudnia, lecz nie należy robić tego w ostatniej chwili.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]