Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Korzystna oferta WordPress aktualizacji.

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Dzięki temu, że jest szybki oraz bez trudności można opanować podstawy jego obsługi, stosuje się go aktualnie do tworzenia sklepów internetowych i wielopłaszczyznowych stron firmowych. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną kłopotliwych sytuacji, dlatego ważną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ okresowego wdrażania kolejnych wersji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do najnowszej wersji CMS-a. Częstokroć jednak podmioty po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na infekcję przez wirusy czy ataki hakerskie. W dodatku, pomimo że WordPress jest niesłychanie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować akcydentalnymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. W związku z tym istotne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie działu IT, warto polecić opiekę techniczną nad stroną niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną?

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak większych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o poprawne i nieustanne działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też blogerom i freelancerom prowadzącym własne strony internetowe. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się likwidowanie skutków ataków hakerskich, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też rozmaitego rodzaju monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian zawartości i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]