Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących sklepu WooCommerce? Skieruj się na wpmagus.pl

Pragniesz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zdobyły strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, ma niemało zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć wysokie pozycje w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek instalacji stosownych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) i integrację z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, instalację tylko przetestowanych, koniecznych wtyczek oraz właściwą semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach lub publikować opinie i różne porady dotyczące sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]