Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Usługi Usługi transportu

Parking Balice - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]