Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Usługi

Sprawdź, jak zamówić catering Kraków. Kliknij w to miejsce.

Kiedy organizujesz ważny event rodzinny bądź biznesowy, na który zapraszasz sporą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując popularne przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – ważne eventy przeważnie wymagają należytej oprawy też w obszarze potraw. Wtedy nie godzi się położyć na stołach uczestników samych ciasteczek i wody mineralnej. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Pragniesz wynająć usługę cateringową? Wyraźnie komunikuj własne oczekiwania

Firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringowych zwykle oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, ślubów czy chrzcin, catering firmowy oraz catering świąteczny, a więc dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dostosowane do wymogów poszczególnych eventów, dlatego znacząco różnią się od siebie m.in ceną i wachlarzem dań sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno opisać swoje oczekiwania, lecz przy tym być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w organizacji imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, zatem długoletnia praktyka w tej branży sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – menu przygotowane przez zawodowych kucharzy

Przygotowanie posiłków nawet dla małej liczby gości bywa niełatwym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów imprezy. Daje to także możliwość zaserwowania zaproszonym wybornych dań przygotowanych przez zawodowych szefów kuchni. Należy przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]