Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Usługi

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zamówisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz uczcić go wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć je wybornymi przekąskami i napojami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, jednakże przy dużej liczbie gości trudno jest wygospodarować na to czas. Co więcej to twoja impreza i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie udawać kelnera bądź kryć się w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne święta rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wspaniale prezentujące się dania na zamówienie

Kiedy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli natychmiast o spotkaniach firmowych czy cateringu weselnym. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a w wielu przypadkach również tych większych, jeżeli nie łączyło się to z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy zdecydujemy się wynająć salę czy wygodniej będzie zorganizować imprezę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Menu dostosowane do wymagań zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na każde rodzinne święto (lecz nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez trudu opracują dania współbrzmiące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię lub urodzinowy. Catering okolicznościowy to też obsługa studniówek, komersów i półmetków. Szukając firmy oferującej tę usługę zalecamy zdecydować się na taką, która jest w stanie zaadaptować menu do wizji i – przede wszystkim –budżetu osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i przystrojeniu stołów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]