Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Usługi

Potrzebujesz zlecić catering na wesela? Kliknij w to miejsce.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, wesela lub chrzciny, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a potem przyrządzać i podać dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na zawodowych kelnerów i szefów kuchni

Organizowanie zabawy weselnej to silny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na ustalanie listy gości, wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości napojów oraz przekąsek podawanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, by stoliki były poprawnie nakryte i pięknie ozdobione, dania były pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy profesjonalnie serwowała biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, managerów i kucharzy, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Menu przyjęcia weselnego ułożysz z oferty firmy cateringowej

Wesela kierują się własnymi regułami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, ale też i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość sam przygotować kartę dań z proponowanych dań. Należy jednak zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta zgadzają się przygotować niecodzienne zestawy potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]