Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Usługi

Poznaj więcej szczegółów o cateringu firmowym Katowice na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, konferencja czy ważne rozmowy biznesowe – każda poważna firma na pewno pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje masę osób, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – jak działa ta usługa?

Kursy i sympozja biznesowe to eventy trwające przeważnie po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają ścisły grafik wykładów, między którymi wskazane są najczęściej dwie-trzy niedługie przerwy, podczas których trudno jest spożyć kompletny obiad w okolicznej kafeterii. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka zabrudzenia garnituru czy rąk. W ramach oferty cateringu firmowego udostępniany jest także sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – zatroszczy się o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Bufet kawowy jest niezmiernie potrzebna, daje wszak uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to też sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze problemów omawianych na kursie. Urządzenie z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku lub własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o wygodę uczestników.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]