Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Usługi Usługi transportu

Kraków lotnisko parking długoterminowy. Zdobądź więcej informacji.

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać takiej oferty?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy również bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub przez telefon – błyskawicznie i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]