Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Sektor budowlany Usługi

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z architektem Kraków.

Pracownia architektoniczna świadczy szeroki wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i praktycznym domu, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może opracować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie pilnować rozwój prac, zaplanować renowację domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi apartamenty pod wynajem, budynki rekreacyjne, żłobki i biura. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również zaplanować funkcjonalne i przestronne szafy wnękowe, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]