Apartamenty w Kościelisku – jak ich szukać i co oferują ich właściciele

Turystyka Usługi

Co warto wiedzieć o apartamenty Kościelisko wynajem?

Kościelisko to malownicza wieś w górach, do której każdego roku przyjeżdża wiele tysięcy turystów zainteresowanych uprawianiem sportu oraz innymi rodzajami spędzania wolnego czasu. Jakie detale powinno się wziąć pod uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Kolejki widokowe, szlaki turystyczne oraz apartamenty w Kościelisku

Zlokalizowane w województwie małopolskim Kościelisko to punkt startowy na eskapady w góry – niedaleko stąd do pieszych tras i ośrodków narciarskich. Turyści zainteresowani jazdą na nartach mogą wybrać się m.in. na Polanę Szymoszkową, która dostarcza wiele atrakcji zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Można tam skorzystać z wyciągów narciarskich, jak również kąpieliska. Z Kościeliska łatwo dotrzemy także do kolejnego ośrodka narciarskiego mieszczącego się na Gubałówce. W okolicy znajduje się rozbudowana baza noclegów, a bogato umeblowane pokoje, domki, apartamenty oraz studia zapewnią porządny odpoczynek po dniu pełnym rozrywek. Chciałbyś wynająć apartament w Kościelisku? Pamiętaj, aby zarezerwować kwaterę z wyprzedzeniem – w okresie turystycznym dobre pokoje są zajmowane błyskawicznie. W pobliżu Kościeliska dostępne są apartamenty i domki dostosowane do potrzeb przeróżnych grup odbiorców – zarówno pokoje w przystępnej cenie, jak i luksusowo urządzone studia z dostępem do sauny lub basenu.

Wynajem apartamentów w Kościelisku – co warto wziąć pod uwagę?

Decydując się na wynajem apartamentu trzeba zacząć od sprawdzenia terminu pobytu. Portale online zbierające oferty o dostępnych domkach, pokojach czy apartamentach pozwalają na sortowanie ich m.in. po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeśli chciałbyś wynająć bogato wyposażone miejsce noclegowe w Kościelisku, sprawdź jakie posiada udogodnienia. W sąsiedztwie Kościeliska wyszukasz noclegi z prywatną łazienką, jacuzzi, kominkiem czy parkingiem. Dla większości urlopowiczów istotny jest także widok na panoramę Tatr czy dostęp do szerokopasmowego WiFi w kwaterze. Chcesz przyjechać w góry z czworonogiem? Dowiedz się, czy właściciele apartamentu zezwalają na przyjazd ze zwierzęciem. Możesz to wykonać na stronie internetowej jednym kliknięciem – wystarczy, że oznaczysz odpowiednie pole wyboru. Serwisy z ogłoszeniami umożliwiają sprawne i błyskawiczne odnalezienie idealnego apartamentu na wynajem.

Nasza lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]