Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Usługi finansowe

Zobacz więcej informacji o Flobo na flobo.io.

Biznesmeni wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla dużych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla hoteli, firm oferujących usługi i szkół

Zastanawiasz się czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż świetnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]