Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Szkolnictwo

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku Kraków? Nie wahaj się! Wejdź tu.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]