Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Szkolnictwo

Oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też wskazówki specjalistów pomagające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]