Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Szkolnictwo

Kurs digital painting - ta niezwykła oferta każdego zadziwi.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]