Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Sport Turystyka

Góry zimą dla początkujących - dowiedz się więcej o ofercie na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym pewne i świetnie opracowane eskapady w gronie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników i liderów znających specyfikę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]