Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Sektor budowlany

Potrzebujesz podpór stropowych? Skieruj się na ten adres.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się je stosuje? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni rodzaj stosowany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu możliwe jest zalanie stropu betonem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną rolę pełnią również stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala korzystać z nich w różnych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są też łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również moduły wykonywane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się wysoką jakością, przemyślaną konstrukcją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do użytkowania nawet w niekorzystnych warunkach. Aktualnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]