Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Sektor budowlany

Jeśli szukasz drzwi aluminiowych z Niepołomic, odwiedź ten adres.

Aluminium jest metalem powszechnie stosowanym w budownictwie, z którego często produkuje się drzwi i okna, będące alternatywą dla stolarki z drewna bądź tej z PCV. Do tej pory drzwi oraz okna aluminiowe przeważnie spotykane były w halach targowych, w biurowcach oraz w budynkach użyteczności publicznej, lecz aktualnie stosuje się je także w domkach jednorodzinnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Okna i drzwi aluminiowe – stabilne i mocne konstrukcje

Stolarka aluminiowa jest bezkonkurencyjna, jeśli idzie o wielkopowierzchniowe konstrukcje. Z tego powodu jest tak chętnie wybierana przez architektów drapaczy chmur – pozwala na konstrukcję obiektów, w których przeszklenia stanowią sporą część elewacji. Ten typ budownictwa przyjął się również w budownictwie prywatnym – w ostatnich latach popularność zyskują nowoczesne domy jednorodzinne, w których używa się okien i drzwi aluminiowych do stworzenia przeszklonych ścian. Dzięki temu do wnętrz przedostaje się więcej światła słonecznego, a mieszkańcy mogą radować się panoramą sąsiadującej z nimi przyrody.

Ważnymi zaletami surowca jakim jest aluminium jest jego wysoka odporność na utlenianie oraz działanie promieniowania UV i wody, a także jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to konstrukcję ogromnych, wytrzymałych przeszkleń, nierzadko o stosunkowo nieszablonowych konturach. Trzeba zaznaczyć, że nowoczesne wyroby stolarki z aluminium charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Polski producent okien oraz drzwi aluminiowych – MTS Dom Sp. z o.o.

Polski producent drzwi oraz okien aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, działa na rynku od przeszło dwudziestu lat. Oferta firmy jest bardzo szeroka. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, harmonijkowe i przeciwpożarowe. W asortymencie MTS Dom Sp. z o.o. znajdują się również ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak balustrady aluminiowe lub ramowe konstrukcje wypełnione siatką, zakładane na drzwiach, witrynach i oknach, które stanowią barierę zabezpieczającą pomieszczenia przed insektami. Artykuły MTS Dom dostępne są w ogromnej gamie kolorów, między innymi kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, w związku z tym swobodnie można dobrać najlepszą barwę produktu do dowolnego projektu.

Nasza lokalizacja:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]