Bartek Sitarski – architekt

Sektor budowlany

Jeśli szukasz porady architekta Kraków, zajrzyj na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html.

Decyzje czekające na nas na początkowym etapie budowy domu wpływają na to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Z tego powodu musimy dokładnie zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń i ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto zdecydować się na usługi dobrego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem technologii, w których obiekt ma być zbudowany. A ta decyzja okazuje się niezwykle ważna, bowiem mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z uwagi na to, należy wcześniej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz się zdecydować? Zrobi to za ciebie architekt

Dom na starą modłę lub też któryś z nowocześniejszych projektów? Niski lub kilkukondygnacyjny? Takich pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając naszych uwag.

Porozmawiaj z architektem i ustal wszystkie sprawy

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Należy też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować najważniejsze papiery posesji.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]