Zalety kolczyków na sztyftach

Biżuteria Zakupy

Chcesz nabyć kolczyki ze sztyftami? Skieruj się tu.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich produkcji metal, projekt oraz szlachetne minerały, ale także rodzaj zapięcia. W sklepach dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Bardzo istotna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe okazje i te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna prostota

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem będą niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz prosty projekt.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych strojów. Do pracy warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – wyglądają niemal równie korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]