Wyjątkowa biżuteria z koralem

Biżuteria Zakupy

Szukasz biżuterii z koralem? Skieruj się na ten adres.

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i delikatna, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych kreacji, ale też na specjalne okazje. Koral spotykany jest barwach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, bez stresu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]