Stylowe srebrne kolczyki

Biżuteria

Zobacz, gdzie kupić kolczyki, wejdź na srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najczęściej kupowanych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak chętnie kupowane i gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej modne są lekkie wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc kupując je popatrzmy na numer próby oraz sposób ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały nienagannie, należy dokładnie je czyścić i na bieżąco eliminować wszelkie zabrudzenia. Należy wycierać je codziennie suchą szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne specyfiki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie polecamy natomiast starych technik polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno podrażniają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.