Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Biżuteria Zakupy

Sklep jubilerski Kraków - asortyment na miarę waszych potrzeb.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można kupić nieomal wszystko, nadal jest wiele artykułów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc rzeczoznawcy

Zakup złotego wisiorka, pierścionka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy kupić obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru lub zrobi nowy. Kolejnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, pokaże popularne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się na imieniny, komunię czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą dodatkowe usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się wisiorek, jubiler błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku podziękowania, datę, gratulacje czy też inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy swój pomysł na broszkę lub zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu mamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]