Biżuteria z ametystami

Biżuteria Zakupy

Szukasz biżuterii z ametystami? Sprawdź http://tinyurl.com/y7zyreez.

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz Montanie, Maine, Georgii i Arizonie, a także w kilkunastu innych krajach, na przykład: Indiach i Kanadzie. Ze względu na swoją unikatową purpurową barwę, stał się bardzo popularnym kamieniem szlachetnym, który wykorzystuje się w branży jubilerskiej. Kolczyki i pierścionki z ametystami znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Do czego pasuje biżuteria z ametystami?

Biżuteria z ametystów odegrała swoją znaczącą rolę w historii. Już Biblia wspomina o tym cennym kruszcu. Berło brytyjskich królów było inkrustowane ametystem, a w skarbcu watykańskim do tej pory znajduje się pierścień papieski z tym szlachetnym kamieniem. Z tego powodu biżuterię z ametystem można zakładać uroczystości rodzinne czy spotkania biznesowe. Ametyst bardzo “lubi” srebro i w tym połączeniu prezentuje się szczególnie imponująco.

Właściwości biżuterii z ametystami

Ametyst to kamień harmonii. Dlatego też biżuterię z tym ozdobnym kamieniem możemy z powodzeniem nosić nie tylko ze względu na piękny kolor i estetykę, ale również z powodów natury metafizycznej. Część kobiet, nosząc bransoletkę z ametystem przez dłuższy okres czasu, odczuwa spokój i zapomina o troskach. Na temat energii tego kamienia ozdobnego lepiej wyrobić sobie własny pogląd.