Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Automatyka przemysłowa

Jeśli potrzebujesz silnika DC, koniecznie sprawdź https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]